Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za uplynulým víkendem

Naši nejmenší o víkendu přivítali Slavkov. Můžeme říci, že jsme rádi za kluky, že se dočkali opět toho radostného zážitku, kdy se trefili do sítě soupeře, bohužel protivník byl o hodně více úspěšný a tak naši dostali opět „výprask“. Nic méně držíme palce i nadále.

Dorostenci zažili zápas, jak na houpačce. Jeli na půdu poslední Vřesiny a dvakrát prohrávali, ale díky zlepšenému výkonu ve druhé části druhé půle zápas otočili a po výsledku 4:2 si odvezli důležité tři body.

Béčko v domácím prostředí přivítalo Brumovice, nepodařilo se mu však navázat na předešlý domácí zápas a prohráli 1:2, Danek Šenk na konci zápasu svou brankou průběh zdramatizoval, ale to bylo z jejich strany vše.

První tým zajížděl na půdu předposlední Pusté Polomi. Dlouho v zápase vedl a mohl své vedení několikrát navýšit, ale nakonec mohl být rád za bod. Soupeř vstřelil vyrovnávací branku 3 minuty před koncem. Kluci protáhli zápasovou neporazitelnost na 5 utkání, ale svoji neprůstřelnost ztratili po 360 minutách.