Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za odehraným kolem

Naši nejmenší měli v tomto kole volno.

Dorostenci hráli doma s Bolaticemi. Soupeř nám ukázal, jak se hraje jednoduše a rychle fotbal. V prvních 10 minutách byla hra vyrovnaná, soupeř lépe kombinoval, ale do větší šance se nedostal. V 11. minutě však zkazil Klásek rozehrávku dozadu a byla z toho první branka. Do poločasu do poločasu přibyly ještě 3. V závěru poločasu snížil Jan Pchálek. Těsně před koncem poločasu se zranil brankář Tesař. Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil, soupeř přidal další 4 branky a vyhrál 1:8.

B -tým odehrál derby na Palhanci. Zápas byl vyrovnaný a nakonec skončil remízou 1:1. Na zápas opět dorazilo poskromnu hráčů.

A – tým sehrál zápas doma. Vyhrál jednoznačně 8:0, ale jak už bylo předem dáno, sešli se v 10 a museli hrát oba dorostenci, kteří hráli zápas předtím.