Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za odehranými zápasy

Za námi je hodně nepěkný víkend. Nejenom, že počasí nebylo příliš fotbalové a navíc terény byly hodně těžké. Naši žáci již svou soutěž po podzimu ukončili.

Dorostenci zajížděli do Malých Hoštic, které měly být favoritem. Herně to však vidět příliš nebylo. Naši kluci hráli více kombinačně a měli často územní převahu. Ale nebylo jim to nic platné, protože vybouchly v osobní obraných soubojích. Soupeř vystřelil 5x na branku a bohužel 3x jsme inkasovali. Naopak nám se povedlo několikrát ohrozit branku soupeře, ale golman Vlach neměl problém vše pochytat. Navíc ještě náhradní golman Černohorský chytil penaltu, která sice neměla být, jelikož faul se odehrál zcela jasně před velkým vápnem, ale sudí situaci „viděl“ asi jinak.

B – tým se sešel opět ve skromném počtu. Na domácí půdě neměl proti Horní Lhotě šanci. SOupeř byl pořád o krok vepředu a na hřišti dominoval a jasně vyhrál 7:0.

A – tým zajížděl do Holasovic, bylo jasné, že utkání bude těžké. Pro naše barvy začalo dobře, když jsme se dostali do vedení, díky brance Skalíka. Bohužel už do poločasu soupeř skóre otočil a ve druhé půli ještě jednu branku přidal. Konečné 3:1 zkomplikuje boj o možný návrat do OP.