Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za odehranými zápasy

Během uplynulých 2 týdnů sehráli naše mužstva několik zápasů. A – tým zajížděl na horkou půdu do Budišova a v prvním poločase byl tým v klinické smrti, když prohrával 0:2, ale hned na začátku druhé půle naši kluci snížili a pak zápas otočili na 4:2. V domácím zápase o týden později přivítali Vítkov „B“. Soupeř přijel o muže míň a v průběhu zápasu pro zranění odstoupili další 2 hráči a zápas se změnil ve frašku a exhibici, konečný výsledek 12:2 pro domácí. Velký plus má 8 statečných z Vítkova, kteří zápas dohráli.

B – tým přivítal doma Těškovice, soupeř byl jasný favorit a zvítězil jasně 7:0. Nyní čeká tým zajížďka do Chvalíkovic.

Dorost hrál ve Vřesině, kde po 20 minutách prohrával 3:0, zlepšením ve druhém poločase se podařilo zápas otočit na 3:6. V domácím zápase rozstříleli Kylešovice 8:1.

Žáci sehráli 2 rozdílná utkání, nejdříve vyhráli doma se Štěpánkovicemi 5:1 a o týden později dostali 8:0 ve Stěbořicích.