Oficiální stránky fotbalového klubu

Pohárové zápasy nebyly moc úspěšné

V předkole poháru měli naši muži za soupeře FK Dolní Životice. Zápas se hrál ve velkém horku na půdě soupeře. Zápas začal pro naše barvy špatně. Po špatném rozehrání dvojice Matějček, Janotka skóroval Tengler. Do poločasu však přišel dokonalý obrat, kdy naše barvy kontrovali z brejků. Prosadili se Mrusek a Chryczyk. A poločas skončil 1:4.

Ve druhém poločase přidali naše barvy 2 branky, domácím pomohl ke gólu Aleš Gebauer. Konečný výsledek 2:6.

Ve druhém kole se nám postavil už trochu jiný soupeř a to Hradec nad Moravicí. Klukům se nepovedlo prvních 10 minut a ty celé utkání rozhodly, inkasovali 2 branky a i přes snahu o skórování, vše vyšlo na prázdno. Nakonec soupeř přidal ještě 2 branky a zaslouženě postoupil po výsledku 0:4.

Dorost svůj zápas odehrál v Raduni, kde prohrál jasně 2:7, o branky se postaral Chryczyk.