Oficiální stránky fotbalového klubu

Dorost stále neporažen

Už jsme v polovině září. Listí pomalu žloutne, ale počasí je pěkně fotbalové.

Naši nejmenší zápas neodehráli, protože zrovna den předem spadlo hodně srážek a hřiště bylo pro děti nevhodné. Dorost sehrál velmi povedené utkání doma proti Kylešovicím a vyhrál 5:2, střelecky se zase prosazoval Chryczyk, přispěli Dehner a Šnajder.

B – tým opět prohrál. Hrál na půdě jednoho z favoritů, ve Slavkově. Poločas byl tristní a naši kluci prohrávali 3:0, ve druhém poločase se hra zlepšila a skóre upravil náš dorostenec Klásek na 3:1.

A – tým přivítal Litultovice a byl úspěšný. První půle byla v režii našich kluků, když měli jasnou převahu, ale své šance málo proměňovali. Až před poločas se trefil Chryczyk, po přestávce stejný hráč přidal druhou branku, vše se otočilo gólem Tenglera, kdy naši kluci začali být nervózní, ale naštěstí tlak hostů byl už bezzubý. Konečné skóre 2:1