Oficiální stránky fotbalového klubu

Po sedmé v Novém Poli

Na přelomu února a března odjelo naše kombinované mužstvo na soustředění do Nového Pole. Smutný byl hlavně nezájem hráčů A – týmu, kteří se asi náročného víkendu „báli“. Jediná výjimka byl Rosťa Schreibera, zbytek týmu tedy tvořil dorost a hráči rezervy. Program byl náročný. Ve čtvrtek po příjezdu čekal na všechny 5 km výběh v dosti velkém větru, ale ve slunném počasí. Každý tu trať zvládl po svém, šlo vidět, že nejvíce trénoval Kuba Slíva, který s velkým náskokem peloton vedl.

V pátek tým absolvoval 2 tréninkové jednotky, které byly hlavně o fyzické připravenosti a k večeru proběhla regenerace v nedalekém wellness. V sobotu byl dopoledne trénink hlavně s míčem a odpoledne kluci absolvovali první přátelský zápas proti dorostu Rýmařova, hrající krajskou soutěž. Soupeř byl plný sil a tak byl na hřišti více pohyblivý, ale šancí si moc nevytvořil a pokud ano Matějček v první části byl výborný. 2x naši kluci vedli 0:1 a 1:2, ale nakonec byl šťastnější soupeř a vyhrál 3:2. V neděli bylo soustředění zakončeno zápasem se Starou Vsí, účastníkem okresního přeboru mužů.  Od počátku zápasu bylo jasné, že soupeř na tom bude o hodně lépe. Přesto jsme s ním v poločase drželi krok a prohrávali 1:2. Smrtící byl úvod druhé půle, kdy jsme během 10 minut dostali 4 branky po individuálních chybách jednotlivců a najednou bylo po zápase, tedy aspoň výsledkově. Soupeř se však výsledkově ukonejšil a nám se podařilo snížit na 2:6 a hru jsme vyrovnali, bohužel více gólů jsme nepřidali, naopak soupeř trestal a tak konečné skóre 2:8 vypadá hodně hrozivě a neodpovídá snaže a průběhu hry.

Po celou dobu soustředění probíhala po večerech tzv. celosoustřeďovka. V ní dominovali jedinci, kteří si vždy uměli poradit a vybrali si skvělé spoluhráče. Na pomyslné bedně skončili Marcel Matějček, Patrik Kořínek, Luděk Černý a Jakub Kramný.

 

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sedící lidé, stůl a uvnitř