Oficiální stránky fotbalového klubu

NOVA CUP 2021

Nova cup 2021

Na turnaj se přihlásilo 8 týmů. Systém turnaje byl následující týmy byly rozlosovány do dvou skupin po 4. Hrálo se systémem jednou každý s každým. První tři týmy postoupily do finálové skupiny, a přitom si sebou vzaly výsledky ze základní skupiny. Novinkou bylo prodloužení v každém nerozhodném zápase. Prodlužovalo se tři minuty a týmy hrály o jednoho hráče v poli. Vítězem se stal tým Vášnivých čtenářů, kteří jako jediní v turnaji neprohráli.

Skupina L

Štemplovec – Kopyta 3:1, Bumbacnaviktora – Dream team 1:0,  Dream team – Kopyta 2:5, Štemplovec – Bumbacnaviktora 4:0, Bumbacnaviktora – Kopyta 0:1, Štemplovec – Dream team 0:1

1. Štemplovec 3          3 0 0 0 0          9          8:1
  2. Kopyta 3          2 0 0 0 1          6          7:5
  3. Bumbacnaviktora 3          1 0 0 0 2          3          1:4
  4. Dream team 3          0 0 0 0 3          0          2:7

Skupina S

Župani – Božkov 3:0, Vášniví čtenáři – AFK Netopýři Opava 4:0, AFK – Božkov 1:0, Župani – Vášniví čtenáři 1:1 p. p., AFK – Župani 1:0 p.p Vášniví čtenáři – Božkov 5:0

Finálová skupina

Štemplovec – Vášniví čtenáři 1:2, Štemplovec – AFK 7:0, Župani – Štemplovec 1:2, Vášniví čtenáři – Kopyta 5:1, Vášniví čtenáři – Bumbacnaviktora 4:0, Bumbacnaviktora – AFK 7:0, Župani – Bumbacnaviktora 2:3 p.p., Župani – Kopyta 0:2, Kopyta – AFK 5:0,

1. Vášniví čtenáři 5          4 0 1 0 0          13 bodů          16:3
  2. Štemplovec 5          4 0 0 0 1          12 bodů           17:4
  3. Kopyta 5          3 0 0 0 2          9 bodů             10:8
  4. Bumbacnaviktora 5          1 1 0 0 3          5 bodů             10:11
  5. Župani 5          0 1 1 1 3          4 body             5:8
  6. AFK Netopýři 5 0 0 0 1 3          1 bod               0:24

Pozn.: počet zápasů, výhra, výhra po prodloužení, remíza, prohra po prodloužení, prohra, body a skóre

Individulní ceny

Nejlepší akce – Richter a Horný (Kopyta)

Nejkrásnější golmanské zákroky- Banetka, Hrbáč

Nejkrásnější střela – Tomáš Otýpka

Nej golman – Michal Kaspařík (Bumbacnaviktora)

Nejlepší střelec – Tomáš Otýpka – 7 gólů

Nejlepší hráč – Jan Morisch.

1. Místo – Vášniví čtenáři: Lubomír Banetka, Tomáš Otýpka v náručí má svého VIP fanouška Daniela Otýpku, Přemysl Váleček, Ondřej Halátek, Lukáš Scholzig, Tomáš Šenk držící dalšího fanouška Pepíka, Jan Morisch, Jakub Morbitzer, Miroslav Rolný

Poděkování za finanční a dárkové přispění patří obci Vávrovice a firmám Agrozem s.r.o. a řeznictví Na Hůrce.