Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za uplynulým víkendem

Zdravím u pozápasové rekapitulace. A asi, kdo je opravdu velkým fanouškem Vávrovic, tak ví, že tento víkend byl skoro černý. Začneme sobotními zápasy. Naši nejmenší zajížděli do Bolatic a posilnění dobrým výsledkem ze Slavkova. Čekalo se trochu vyrovnanější utkání. Bohužel nestalo se a soupeř naše kluky vyprovodil 10:0. O pár hodin později hrál dorost v doma proti Litultovicím a ani tady to nevypadalo dobře. Hned po poločase se prohrávalo 0:2, naštěstí druhá půle byla o něco málo lepší a kluci dokázali uhrát remízu 3:3.

Za to muži se vyznamenali v neděli. Béčko na domácí půdě hrálo spíše hokej a bez obran, soupeř s Melče vyhrál 8:4. A ani prvnímu mužstvu se nedařilo. Ve Vřesině se rychle ujalo vedení. Bohužel, jak krásný byl začátek, tak o to hořčejší byl konec. V posledních 5 minutách kluci 2x inkasovali a prohráli 1:3. Záchrana v soutěži se jim v tuto chvíli zase o něco vzdálila.