Oficiální stránky fotbalového klubu

Ohlédnutí za odehranými zápasy

Naši nejmenší o tomto víkendu přivítali Kozmice a byli jim více než zdatným soupeřem. Dokonce se po prvním poločase ujali vedení, kdy branku vstřelila Petra Magerlová. Nakonec to však na body nestačilo. Po přestávce soupeř přidal a výsledek otočil.

Dorostenci v sobotu přivítali Dolní Benešov, v prvním poločase byli naši kluci horší, ale uhájili výsledek 2:3 ve prospěch soupeře. Hned z kraje druhého poločasu jsme dokázali vyrovnat na 3:3, což byl i konečný výsledek.

B – tým po týdenní pauze dostal docela slušně naloženo v Kyjovicích. Nevím, co více k zápasu napsat. Jen, že je hodně k zamyšlení prohrát 13:0.

A – tým přesvědčivě zvítězil v domácím zápase s Deštnou 7:0. Zápas nebyl hlavně v prvním poločase koukatelný. Domácí měli více ze hry, ale většina centrů zůstala bez využití.