Oficiální stránky fotbalového klubu

Fotbalové jaro začalo

Fotbal na jaře začíná, i počasí nám poslední dva víkendy přáli a tak se kluci nemuseli plahočit v dešti a bahně.

A – tým začal výborně, nejdříve doma porazil 3:0 Dobroslavice, úvod zápasu patřil hostům, ale obrana odolala. Těsně před půlí nás poslal do vedení Lichovník a ve druhé půli jej pojistil Mrusek. O týden později tým bez Mruska a Sedláčka zajížděl na umělku do Těškovic. Domácí nabuzeni vítězstvím z Jakartovic se na svém hřišti chtěli ukázat. Zápas byl vyrovnaný, obě mužstva měla na to vstřelit rozhodující branku, ale nakonec se to nikomu nepovedlo a zápas skončil 0:0.

B – tým bohužel pokračuje tam, kde na podzim skončil. Když k tomu připočteme i přípravu, tak již cca 480 minut nevstřelil branku. Jarní zápasy nebyly bohužel výjimkou. Nejdříve prohrál v Budišově jasně 5:0, aby  o týden později s favoritem soutěže Dolními Životicemi prohrál 0:2.

Další víkend už začíná svou jarní pouť i dorost, který v sobotu 6.4. v 12:30 přivítá Malé Hoštice, A – tým pak od 15:30 bude hostit Štítinu, ve stejný čas se B – tým představí na hřišti Melče. Držme palce