Oficiální stránky fotbalového klubu

NOVA CUP 2023

14. ročník Nova cupu hostili Vávrovice. Na turnaj se přihlásilo 10 týmů. Následně byli rozděleny do 2 skupin po 5 týmech. V základní skupině se hrálo 1x každý s každým. Do finálové skupiny postoupily vždy 2 týmy a braly si sebou svůj vzájemný zápas.

V liché skupině byli hlavním favoritem Mladé pušky, které svou skupinu vyhráli, když pouze remizovali s Romix 0:0. Do finálové skupiny si vzali zápas s AC Milani, které porazili 4:0. AC Milani vyhráli ve skupině důležitý zápas s Romix 2:0 a díky tomu doprovodili Mladé pušky do finálové skupiny. Romixu zůstalo třetí místo ve skupině a zápas o 5. místo. Čtvrtým týmem ve skupině bylo Monsters, který vyhrál pouze zápas s Bumbacnaviktora 3:1.

Výsledky ve skupině: Mladé pušky – AC Milani 4:0, Mladé pušky – Romix 0:0, Mladé pušky – Monsters 2:0, Mladé pušky – Bumbacnaviktora 3:0, AC Milani – Romix 2:0, AC Milani – Monsters 3:1, AC Milani – Bumbacnaviktora 3:1, Romix – Monsters 1:0, Romix – Bumbacnaviktora 3:0, Monsteres – Bumbacnaviktora 3:1

Tabulka skupiny L

1. Mladé pušky 4 3 0 1 0 0 10 bodů 9:0

2. AC Milani 4 3 0 0 0 1 9 bodů 8:3

3. Romix 4 2 0 1 0 1 7 bodů 5:2

4. Monsters 4 1 0 0 0 3 3 body 4:7

5. Bumbacnaviktora 4 0 0 0 0 4 0 bodů 2:12

Vysvětlivka: zápasy, výhra, výhra po prodloužení, remíza, prohra po prodloužení, prohra

Sudá skupina byla rovněž zajímavá. Především nezačal dobře pro obhájce loňského vítězství Inter Miláni (minule Velký špatný), prohráli 0:2 s All stars a remizovali pouze se Starou školou. Naopak překvapením byli Dorostenci, kteří porazili Starou školu 2:1, FC Kancy 5:0 a i All stars 3:2 p.prodloužení. Poslední zápas ve skupině sice nezvládli, když prohráli 0:3 s Inter Milani, ale i to jim stačilo k postupu a navíc si do finálové skupiny sebou vzali bonus v podobě vítězství na All stars, kteří byli jinak ve své skupině suverénní. Čtvrtým ve skupině se stal tým FC Kancy, který vyhrál jediný zápas nad Starou školou, která skončila poslední

Výsledky ve skupině: All stars – Dorostenci 2:3 p.p. , All stars – Stará škola 4:1, All stars – Inter Milani 2:0, All stars – FC Kancy 4:1, Dorostenci – Inter Milani 0:3, Dorostenci – Stará škola 2:1, Dorostenci – FC Kancy 5:0, Inter Milani – Stará škola 1:1, Inter Milani – FC Kancy 3:1, FC Kancy – Stará škola 3:0

Finálová skupina F

Zápasy: Mladé pušky – AC Milani 4:0 (zápas se základní skupiny), Mladé pušky – Dorostenci 3:0, Mladé pušky – All stars 4:0, AC Milani – All stars 5:2, AC Milani – Dorostenci 3:0, Dorostenci – All stars 3:2 p. prodloužení. (zápas se základní skupiny)