Oficiální stránky fotbalového klubu

Aprílové počasí nás provázelo druhou polovinou podzimu

Milí fanoušci.

Sezóna se přehoupla do druhé čtvrtiny. Podzim již pomalu kristalizuje konečné výsledky a tvoří se tabulky, které nám pomalu určuje favority a otloukánky.

Naši nejmenší jsou po roce těmi otloukánky  ve své soutěži v posledním zápase dostali 0:7 od Otic a po podzimu obsadili 6. místo ze sedmi účastníků.

Dorostenci se krčili na konci tabulky a ukázali opět svoji nevyzpytatelnost. Nejdříve si totiž vyšlápli na favorita soutěže ze Slavkova a vyhráli u něj 4:3, pak měli přijít slabší soupeři, ale Litultovice kleply naše kluky pěkně dolů, když je doma porazily 3:1, revanž se čekal o týden později s Pustou Polomí, která se rovněž trápí. Bylo z toho gólové trápení na obou stranách a remíza 3:3.  Pohled na tabulku a zisk pouhých 8 bodů není příliš povzbuzující.

B – tým po deklasu v Heřmanicích si trošku vylepšil bilanci. Sehrál jenom 2 domácí utkání. Nejdříve s Budišovem, které skončilo špatně, když kluci prohráli 3:1. O 2 týdny později (mezi tím bylo volno) jsme přivítali Radkov, který má nyní hřiště v katastrofálním stavu a proto se hrálo u nás. Naši kluci po nevalném úvodu otočili 3 brankami Adama Kláska a vyhráli 3:1.

A – tým měl poslední tři týdny nejlepší, vyhrál všechna svá utkání, když porazil Závadu 4:1, oslabené Litultovice 6:0 a posledně i Komárov 5:0. Kluci tak napravili dojem z úvodu sezóny. Teď je čeká ještě velice těžký trojzápas. Nejdříve v Životicích, které  zatím hájí 3. příčku, pak Březovou, ta je čtvrtá a podzimní pouť skončí v Jakartovicích, kde jsme v posledních letech zrovna nesbírali dobré výsledky.