Oficiální stránky fotbalového klubu

Podzim je v polovině

Přinášíme Vám ohlédnutí za části podzimní části.

Naši nejmenší do sezóny vkročili jako poslední a jako první skončí. V soutěži je čeká celkem jenom 6 zápasů. 5 už mají za sebou. Doma prohráli s Komárovem 2:7, poté zajížděli do Polomi, kde prohráli 7:4. Pak doma překvapili a porazili 4:2 Březovou. Své zatím poslední vystoupení měli ve Zlatníkách, kde prohráli 8:2.

Dorostenci se pomalu oklepávají s počátečních neúspěchů. V posledních 4 zápasech získali 4 body.  Hned první víkend po prázdninách schytali 5:2 ve Vítkově, první body přinesla domácí výhra 8:1 nad Píští , která však přijela v málo lidech. A pak doma uhráli remízu s Velkými Hošticemi 1:1. Mezi tím prohráli 2:1 v Kylešovicích, kde ještě 15 minut před koncem 1:0 vedli, nakonec zápas skončil v jejich neprospěch 2:1.

B – tým po slušném rozjezdu bodově stagnuje a navazuje na předešlou sezónu. Nejdříve doma prohráli 2:3 se Sosnovou, zápas začal tragicky po 2 hrubkách byl hned na začátku stav 0:2 (údajně byli obě branky dosaženy z postavení mimo hru, ale hostující pomezní neviděl). Zlepšení přišlo až ve druhém poločase, kdy kluci dokonce vyrovnali, ale naděje na výhru vzal nešťastný zákrok Kleina, který nejdříve vypíchl soupeři míč, ale pak jej vzal i přes nohy na okraji pokutového území. Rozhodčí však k naší nelibosti odpískal pokutový kop, který byl proměněn. Pak nastalo bušení do hostující branky – bez efektu, stejně tak jako hostující brejky.  V dalším zápase čekali favorizované Otice, začátek opět nevyšel a brzo se prohrávalo, nakonec z toho byl betonový výsledek 2:0 pro soupeře. Doma byla proti Brumovicím zcela opačná taktika, kdy byla hra otevřená, ale Brumovice byli mnohem aktivnější a střelecky Matějčka zaměstnávali, ale ten odolával do 60. minuty, kdy se ujala střela hostujícího Porubka, pak už to však šlo ráz naráz a skóre se zvedlo až na 0:4, kdy se k přímáku postavil Luďan a upravil skóre na 1:4 v náš neprospěch. Z posledního zápasu ve Svobodných Heřmanicích máme obsáhlou reportáž ………………………………………….. nic nešlo …………………. všechno Marcelovi do branky padalo …………………….. prohrálo se 8:1.

 

A – tým po velmi pěkném začátku soutěže upadl do nepohody. Z posledních 5 zápasů získali kluci jenom 2 body. První byl z Těškovic za remízu 2:2, kde nám bohužel rozhodčí za stavu 1:2 pro nás uznal a následně nesmyslně neuznal gól Kuby Lichvníka na 1:3, následovala série tří otočených standartek proti nám a byl z toho gól na 2:2. Už asi víme jak se cítili hráči Bohemky, když loni doma se Slávií měli vést 1:0 a místo toho 0:1 prohrávali. My k tomu nepotřebovali ani VAR. V dalším zápase jsme přivítali favorita z Píště, celkem zajímavý zápas směřoval k našemu debaklu, kdy soupeř odskočil až na 0:3, ale kluci zabrali a zápas zdramatizovali, snížili na 2:3. Následovala dvě venkovní utkání, nejdříve jsme prohráli 4:2 v Kylešovicích, když jsme 0:1 vedli. Za stavu 2:1 pro domácí, pomezní přehlédl, že jsme docílili branky, nakonec jsme prohráli 4:2. Ve Stěbořicích jsme sehráli velmi slušnou partii s dalším aspirantem na postup, kdy bylo utkání jednu dobu 2:2 a soupeř neuměl prorazit, pomohla mu až penalta a pak si zápas ohlídal. Doma proti Vřesině nastoupil zcela ostrouhaný mančaft, začátek byl jako z hororu, kdy po 5 minutách to bylo 0:2, do poločasu kluci snížili a pak výborným výkonem dokonce zápas otočili na 3:2. V závěru však přišla minela 4 hráčů, kteří se nedokázali dohodnout a jediný hráč Vřesiny proti přesile uspěl a vyrovnal na 3:3.